Windows VPS Hosting Faydaları

Windows VPS hosting Küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Bu seçenek gerçekten son yıllarda alınıp vardır ve başlıca üç kıt kaynakların mevcudiyetine artış nedeni - Bant Genişliği, Bellek ve CPU. Şimdi mümkün 3-5 porsiyon içine özel bir server split hala tam teşekküllü iş tüm ihtiyaçlarını dikkat çekmek için her bir bölümünü yeterince güçlü sahip olabiliriz. Windows VPS hosting şimdi tercih edilen yol işletmelerin kendi sunucusuna sahip olmak içindir.

Kaynak Durumu
Hosting mezar sınırlamaları vardır. Çoğu zaman, bir sunucunun diğer müşterilerin yüzlerce paylaşılan ediliyor - her CPU işlem süresi, bant genişliği için başkalarıyla rekabet kimin, ve bellek. Belirli bir müşteri tarafından bu kaynakların herhangi birinin kötüye başkalarına onun durumu azaltabilir. VPS Ancak hosting ile sunucu sadece birkaç müşteriler tarafından aynı anda paylaşılıyor - böylece herkes için kaynak miktarını artırır.

iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması

Daha da önemlisi, sanallaştırılmış sunucular ayırmış bulunmaktayız kaynakları - bir sunucu kendi payına daha fazla kullanmaya çalışır olsa bile, bunu yapmak mümkün olmayacaktır anlamına gelir.

IP Adresleri ve Spam Koruması
bir barındırma, sunucu paylaşımında tüm müşterilerine aynı IP kaynakları kurmak ortak olarak. Bu kötü davranarak's bir müşteri - o kitle spam postaları gönderiyor olduğunu söylemek anlamına gelir - tüm grup blacklist olabilir. Bu e-postalar edenler onlar bir güvenilmez IP olduğunu düşünüyorum ne gelen görmek tarafından reddedildi almak gibi işletmeler için korkunç bir şeydir.

VPS Ancak her sunucu dilim bırakarak kendi kendinize özel bir IP adresi vardır hosting sayesinde antics başkaları tarafından meşgul geçirmeyecek. Bir statik IP adresi de kullanışlı gerekirse amacıyla marka için gelebilir.

Komple Kontrol
ayrı bir sunucu oldukça hızlı hosting içinde aşağı böler yanılsama. Orada kurulabilir ne ve yapılandırılmış birçok kısıtlama yoktur. Erişim standart bir kontrol bölmesi sayesinde gerçekleşir. Windows VPS ile birlikte hosting, istediğiniz gibi sunucu üzerinde kadar kontrole sahip. Aslında, hiçbir şekilde arasındaki farkı anlatmak için VPS ve bazı durumlarda özel bir sunucu (hatta işletim sistemi bilmiyor olabilir sunucu barındırılan's!)

Bu işletmeler de etkin bir BT altyapısı çalıştırmak için gereken esnekliği sağlar. Onlar, scriptler çalıştırabilirsiniz programları yapmak, değiştirmek güvenlik politikaları ve genel olarak ne gerekiyorsa yapmak. Yani tereddüt etmeyin. Eğer bir işletmeyi Eğer bir Windows VPS şimdi hesap hosting almak emin olun!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !