bir Hosting Paketi alma

Eğer dünyayı görmek için kendi web sitenize koymak için mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, dünyanın etrafında birçok barındırma sağlayıcılarının bir hosting paketi satın almak gerekecek. Bu paketler genellikle kafa karıştırıcı biri onun ilk web sitesine ev sahipliği isteyen bir çok ek özellik içerir. Burada bir mevcut paket hosting olabilir özelliklerden birkaçıdır.

Bant - Rekabet web makineleri arasında şiddetli olduğunu ve birçok müşterinin çizim bir yolu olarak sınırsız bant genişliği sunan başlamıştır. Bu cazip görünebilir, ancak birçok bağımsız web barındırma yorumcular ve blogcular o kadar eminiz ki bu şirketler gerçekten hizmet süreleri içinde bu sınırları zorlamak dil dahil ederek bandwidth limit do iddia.

Eğer yasal bir web sitesi çalıştırıyorsanız, genellikle kendi ayrılan bant genişliğini sadece dışarı başlıyoruz üzerinde Fazlalıkları hakkında endişelenmenize gerek yok. sitenizin ziyaretçi çok sayıda çekmeye başlarsa, gerekli barındırma paketi zaten, bu daha fazla bant genişliği içerecektir yükseltmek olacak.

Depolama Alanı - bant genişliği gibi birçok web host web siteniz için sınırsız depolama alanı söz veriyorum. Basit şekil ve içeriği ile yeni kurulan site ve depolama alanı bir derece yüksek miktarda kullanmaz web barındırma ilgisini çekmek değildir.

E-posta Adresleri - Çoğu web barındıran başka, hizmet seçimi dikmek gibi sınırsız e-posta adreslerini sunuyoruz.

sadece tüm e-posta ele bir adres gibi kullanabilirsiniz Gerçekte, genellikle gerekli değildir, kişisel site için e-posta adresleri ton kullanmak's yolunu gönderdi. Büyük bir şirket için, ancak bir web sitesi barındırma iseniz, her çalışan için benzersiz e-posta adresine sahip olmak isteyeceksiniz.

Çoklu Domain Hosting - Pek çok web ana müşterileri bir aylık oranı, tek bir hesap altında birden fazla alan ev sahibi izin verir.

Bu özellik kullanışlı eğer birden fazla farklı web barındırması gereken geliyor. Eğer bir hesaptan tüm bu alanların yönetebilir olacak ve yalnızca tek bir web sitesi barındırma için bir aylık ödeme yapacağız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !