Başlıkların SEO'ya etkisi

bir web sayfası başlık için seçtiğiniz metni bile daha başlangıçta fark önemli olabilir. Bir sayfa için doğru başlık seçimi ve hiçbir arama trafiği hiç arama sabit bir akış elde arasındaki fark anlamına gelebilir.

Başlık etiketi önemli bir SEO faktördür
arama motorları ile puan başlık metni puanları anahtar kelimeleri tutulması. O sadece arama motorları başlık etiketi için tam olarak ne sayfa hakkında görmek için bakmak istiyorsunuz mantıklı. Sayfanıza başlık şansınız hangi içeriğin sayfa içerdiği ortaya koymaktır.

Başlık arama sonuçlarında görüntülenir
Bir arama sorgusu çalıştırdığınızda, bir arama sonuçları hangi sitelerin en aramalarıyla ilgili görünmek görmek için üzerine bakacağız. kitabınızın sorgusunun bir niyet eşleşirse, bir arama tıklamanın alma çok daha iyi bir şansın yok. Bir tıklama mükemmel içerik dönüşümleri anlamına gelecektir izledi.

Linkler metin bağlantısı olarak başlık etiketi kullanma
bir bağlantı için görüntülenen metin arama motorları için, oldukça önemli bir sinyaldir. Bağlantı metni neden sitenin sayfa önemli olduğunu düşünüyor gösterir. Genellikle sosyal ağ ve diğer web sitelerine bağlantı metin olarak bağlantının sayfa başlığını kullanır. senin başlık etiketi hedeflediğiniz arama metin için optimize edilmiştir, bu link sitenizin "arama terimi için ekstra bir" oy verecek optimize sayfa başlığını kadar maç anlamına gelir.

 

iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !